© copyright 2007 - 2026 namid
Gondole
| forsaken [20. 06. 2007.] | lijepo... bas mi pase ovakva obrada za ovu sliku :) |
| mrml [20. 06. 2007.] | lijepo, lijepo, svidja mi se kako si ulovila gondolijera |
| The_Koramac [20. 06. 2007.] | clap-clap namid... i opet clap...:))) |
| nino [20. 06. 2007.] | bez riječi..clap, clap :) |
| mexico [21. 06. 2007.] | Odlicna fotka upotpunjena jaaako dobrom obradom |
| jure1308 [21. 06. 2007.] | jako lijepo!! |
| DRdbk [21. 06. 2007.] | Jako lijepo bravo:))) |
| Lex [21. 06. 2007.] | Kompozicija za 10! |
| Den [21. 06. 2007.] | odlično sve... |
| LePro [21. 06. 2007.] | Niz za 10! |
| marianne [21. 06. 2007.] | uf ova mi je skroz odlicna.. |
| okram [26. 06. 2007.] | Njami..klasika! |
| cinca [30. 09. 2007.] | Odlična mi je ova :) SRETAN RODJENDAN!!!!! :o) |
| Deckard [30. 09. 2007.] | Jako lijepo. |
| Sharpeye [24. 03. 2008.] | bravo! |
| GoSt [29. 05. 2008.] | sviđa mi se. |
| bile [30. 07. 2014.] | Vrhunski rad! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))