© copyright 2007 - 2026 namid
Some old stories
| Anci [22. 06. 2007.] | odlicna ti je ova serija iz Venecije, super obrade! |
| Dunja [22. 06. 2007.] | Odlicna serija, svidja mi se obrada! |
| forsaken [22. 06. 2007.] | jako dobro!! slika.. obrada... :) |
| gogoya [22. 06. 2007.] | :))) |
| The_Koramac [22. 06. 2007.] | koji je ovo grad...:) clap-clap... |
| femail21 [26. 06. 2007.] | sad gledam i moram ti pohvalitit čitavu ovu galerijicu... bravo! :) |
| okram [26. 06. 2007.] | Fine to ove Venecije! |
| kiki-9 [17. 08. 2007.] | fina mi je ova obrada klasicnog kadra :)) |
| coa75 [24. 03. 2008.] | Dobra obrada. |
| kec [26. 03. 2008.] | ove obrade baš pašu uz veneciju.. dobro pogođena atmosfera.. podsjećaju na viscontija.. jako lijepa serija.. |
| KreSica [30. 09. 2008.] | Sretan ročkas uz ovu sjajnu fotku :) |
| marty [12. 10. 2008.] | sjetilo me onog filma s Katharine Hepburn "Summertime" :)))) |
| vagabond [26. 03. 2009.] | Rialto,lijepo. |
| mexico [26. 09. 2009.] | good old story :) |
| bile [17. 10. 2009.] | Strašno dobra obrada. |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))