|
|
lijepo si ga portretrirao, osjeti se emocija mladiča, dobro si ga istaknuo izbjegavši osobe u pozadini .Predlažem ovaj rez dolje, nadam se da se nećeš naljutiti, tek sugestija:-) agni, 2026-04-03 00:20:06 |
|
|
krasan krajolik,sa središnjem dijelom i okvirom šume, možda bih tek malo ,možda i selektivno (prvi plan)"otvorila"fotku svjetlinom , radi veće upečatljivosti i note živosti:-) agni, 2026-04-02 23:56:27 |
|
|
potpis pod pisoja! agni, 2026-04-02 23:50:07 |
|
|
tako ljupko, pitko, lahorasto-bravo:-) agni, 2026-04-02 23:48:41 |
|
|
Hvala na komentarima. U punoj rezoluciji su oblaci još "jači". Goran-J, 2026-04-02 23:36:06 |
|
|
:D Incognito, 2026-04-02 16:22:43 |
|
|
Otišli ljudi prošetat? Incognito, 2026-04-02 16:21:11 |
|
|
Lijepi! pisoj, 2026-04-02 15:30:06 |
|
|
Dobro igra van fokusa! pisoj, 2026-04-02 15:25:40 |
|