© Double
...
| MDC [09. 05. 2012.] |
Lijepa bajkovita,ali kaj je sa nebom desno gore? |
| autor [09. 05. 2012.] |
Zalazak sunca je u igri i sunce pada s lijeve strane tako da je desni dio tamniji. |
| DarkSlide [09. 05. 2012.] |
sviđam, nema zamjerke. |
| vagabond [09. 05. 2012.] |
Good! |
| goja1510 [09. 05. 2012.] |
jos aktovi.. odlicno!:) Ideja bez greske! |
| Tonka50 [10. 05. 2012.] |
fotka mi se dopada, ali ne piše li u objašnjenju ..nikako akt...a ovo je stvarno lijep akt pa sada ne znam |
| janimir [10. 05. 2012.] |
moram priznat da na ovoj fotki uopće nisam “uočio” akt… ako to i je u pitanju, izrazito je suptilno, nenametljivo… (više su me mučile fotke koje nemaju nikakve veze s “neki detalj partnera”… no da sam sve takve diskvalificirao i nebi imali baš kaj komentirat. |
| autor [10. 05. 2012.] |
... :) |
| dbakac [11. 05. 2012.] |
rad je definitivno odlicno izveden.. |
| gres [12. 05. 2012.] |
kad se bolje pogleda - može se samo maštat da je to akt - možda čovjek ima kupaće gaće u boji kože! ;)))) Fotka mi se jako sviđa! :) |
| jpogorilic [16. 05. 2012.] |
Jako lijep uradak... |
| marini [16. 05. 2012.] |
silence screamers sunset:gud |
| vmandic [17. 05. 2012.] |
Čhestitam! :-) |
| jpogorilic [17. 05. 2012.] |
Čestitke na pobjedi, sjajna je! |
| janimir [17. 05. 2012.] |
čestitke… odmjeren rad (bio akt ili ne :), snen ali jasan i likovno nadasve prvlačan. ima još takvih radova u ovoj rundi, ali mislim da je ovaj rad opravdano iskočio. |
| Tonka50 [17. 05. 2012.] |
Čestitam zasluženo prvo mjesto, apsolutno :) |
| GoSt [17. 05. 2012.] |
da!! |
| memex [17. 05. 2012.] |
hahhahhah, znao sam da je od duplog...dupli i maja zmaja u totalnom zen-u bravo dupliiiiiiiiiiiiii pobjedio si na klicki sad možeš da se ispišeš s akademije :) |
| autor [17. 05. 2012.] |
odma dignit papire hahaha:) Fala svima. Inače Camera Obscura domaće izrade, 7 minuta ekspozicije u sumrak. Živjeli:) |
| spot [17. 05. 2012.] |
bravo, čestitke ... ;-) |
| MDC [17. 05. 2012.] |
Bravo,bravo-očekivana pobjeda! |
| FotoMachak [17. 05. 2012.] |
čestitam dupli :) |
| Dilba [17. 05. 2012.] |
...jedino sam ovoj dao ocjenu, druge su sve dosta labave...čestitam |
| agni [17. 05. 2012.] |
odlična fotografija, čestitam :-)) |
| Zelena [17. 05. 2012.] |
čestitke :)) |
| gres [18. 05. 2012.] |
od srca čestitam! :) |
| tash [19. 05. 2012.] |
cestitam!!! |
| esperanza [21. 05. 2012.] |
super na fotografiji i super na pobjedi xxx |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))