© copyright 2010 - 2026 Piere
Na kantunu...
| karlstajber [07. 11. 2010.] | odlična |
| buraz [07. 11. 2010.] | čestitam =) |
| mimikis [07. 11. 2010.] | Baš sam je primjetio na izložbi te je jedna od rijetkih koje su mi privukle pogled i jedina zamjerka mi je previše obrade jer bi i sama po sebi bila zanimljiva. |
| DG [07. 11. 2010.] | Dobra ++++ |
| alfa91 [07. 11. 2010.] | I ja bi mrvu manje obrade ali sve u svemu za 5!! |
| Piere [07. 11. 2010.] | fala svima...mimiks baš mi je drago to što si napisao,a što se tiče same obrade to mi je iz kolekcije tzv.Drugačijih ulica... |
| anix [07. 11. 2010.] | odlična |
| Piere [07. 11. 2010.] | fala... |
| digita [07. 11. 2010.] | odlicna |
| Piere [07. 11. 2010.] | fala digita... |
| lebicada [10. 11. 2010.] | čestitke.. |
| darinka [10. 11. 2010.] | jako zanimljivo :) |
| Colle [10. 11. 2010.] | odlična :) |
| lanterna [14. 11. 2010.] | Bravo !!! Čestitam :) |
| valentina [14. 11. 2010.] | na crvenom zidu... ;) zanimljiva fotka... :) |
| Piere [14. 11. 2010.] | fala... |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))