© copyright 2014 - 2026 ipunis
foto br. 635821
| soad [01. 09. 2014.] | U beskraju modrine ... krasna. |
| sanda [01. 09. 2014.] | daaa... :) |
| plivadon [01. 09. 2014.] | finoo |
| omot [01. 09. 2014.] | Jako lijepo...:-) |
| gres [01. 09. 2014.] | predivno, a galeb je uletio samo tako... ;) |
| spring_water [01. 09. 2014.] | baš lijepa |
| klun [01. 09. 2014.] | Super! |
| vipe [01. 09. 2014.] | bravo |
| toobad [01. 09. 2014.] | Fino |
| ljiljana [01. 09. 2014.] | krasno! |
| baze [01. 09. 2014.] | super! |
| baracuda [01. 09. 2014.] | lajkam! |
| babac62 [01. 09. 2014.] | izvrsna! |
| zhrsan [01. 09. 2014.] | dolje mutno a gore ostro, fulao si fokuš , šteta |
| Twisted [01. 09. 2014.] | divno ! |
| Kristinka [01. 09. 2014.] | jedna od boljih morskih... |
| ipunis [01. 09. 2014.] | Hvala svima ( šteta što nije oštra :) ) |
| kokos101 [01. 09. 2014.] | jako lijepo!! |
| schumsky [02. 09. 2014.] | I ova mi je lijepa, opet lijepa jednostavnost. Ne kužim gornju primjedbu za oštrinu? Meni se čini da je čamac u fokusu (i toje valjda tako i trebalo biti), a na 200mm logično je da je DOF prilično plitak. |
| ipunis [02. 09. 2014.] | @schumsky, ne kuzim ni ja ... |
| GoSt [02. 09. 2014.] | Sviđa mi se. |
| Zelena [02. 09. 2014.] | ...i meni ! |
| VedranS [02. 09. 2014.] | Odlicna |
| FotoMachak [02. 09. 2014.] | +++ |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))