© copyright 2008 - 2026 ipunis
Red sjene - red sunca
| sanda [29. 01. 2008.] | auu, prelijepa gracilnost |
| Melia [29. 01. 2008.] | Krasna kontrastna! |
| lady_D [29. 01. 2008.] | baš je elegantna :)) |
| Double [29. 01. 2008.] | Isss. Jaka fotografija. |
| ipunis [29. 01. 2008.] | Hvala na komentarima ... :) |
| GoSt [29. 01. 2008.] | Ova mi je super. Boja, motiv, svjetlo, dojam... |
| rista [29. 01. 2008.] | Izvrsna! jel to u dolini rijeke Raše? :)) |
| RIZA [29. 01. 2008.] | odlicna....mora biti rasa :) |
| ipunis [29. 01. 2008.] | Raša je ... rista, RIZA, sjednite ... odlican 5. :))) |
| RIZA [29. 01. 2008.] | je bilo tica :)? |
| LePro [29. 01. 2008.] | dobra fina.... |
| ipunis [29. 01. 2008.] | @RIZA, bilo je nesto tica, ali nemam ja neki veliki objektiv pa sam pokusao trcat za njima, medjutim bile one brze od mene :))))) Morat cu u skolicu kod tebe za postavljanje zasjeda za tice :)) |
| RIZA [29. 01. 2008.] | moze moze....300 mm ce biti dosta :) |
| Jethrotull [29. 01. 2008.] | Lijepo slozeno! |
| ipunis [30. 01. 2008.] | @RIZA, only 200mm here :( ostalima hvala na komentarima ... |
| Thomy [30. 01. 2008.] | fina, ide u FAV :) |
| ipunis [03. 02. 2008.] | Hvala Thomy :) |
| karp [03. 02. 2008.] | zaista lijepi složenac...red svjetla, red sjene, red .... |
| ipunis [03. 02. 2008.] | Hvala i tebi DKrap :) |
| Cookie [03. 02. 2008.] | ... skroz dobro!!! :O)... |
| ipunis [03. 02. 2008.] | I tebi hvala Cookie ... |
| Boddhi [03. 02. 2008.] | daj ruku, dam ti pet! :)) |
| ipunis [03. 02. 2008.] | evo ruke :) (pljas) |
| agni [08. 03. 2008.] | ..kao da si SVE namjerno složio i k tome pustio vjetar... |
| norah [18. 07. 2008.] | sjajan kolač! izvrsna naslovom i vizualnim dojmom! :) |
| JAZZer [18. 07. 2008.] | jako lijepo ;) |
| edi [03. 05. 2009.] | lijepo |
| ipunis [05. 05. 2009.] | hvala. |
| rooki [23. 07. 2010.] | krasna fotka. |
| ipunis [03. 09. 2010.] | hvala rooki. |
| Reisiger [03. 09. 2010.] | oooodlicna! |
| turbomasha [03. 09. 2010.] | šta će ti ptice kad imaš oko za ovo 8) |
| ipunis [04. 09. 2010.] | Hvala vam :) |
| sanda [23. 07. 2011.] | neka prevagnu redovi sunca, sretno ti :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))