© copyright 2011 - 2026 Double
Danube
Efke R100
Rodinal
Negativ scan
2010
Vukovar
| Toco1980 [09. 11. 2011.] | ++++ |
| ariesZG [09. 11. 2011.] | Sviđa mi se što nije samo obskura, da bude sama sebi svrha, nego je lijepi kadar...bravo. |
| begonja [09. 11. 2011.] | Ovo je vec druga priča |
| hac [09. 11. 2011.] | odlična! |
| Klik-Kid [09. 11. 2011.] | potpisujem sve gore napisano |
| marioblazevic [09. 11. 2011.] | untisunpora! izgleda fantastično! kak se rade takve obscure? :) |
| sanda [09. 11. 2011.] | iznimno i moj glas dunavu nad morem :) |
| sebastian [09. 11. 2011.] | super, top |
| GoSt [09. 11. 2011.] | issssssssssss.... |
| tkozna [09. 11. 2011.] | ideššššššš meštre.... |
| Lesas [09. 11. 2011.] | Volem |
| maratonac [09. 11. 2011.] | Bravo! |
| zum [09. 11. 2011.] | sjajno... |
| plivadon [09. 11. 2011.] | odličnaaa |
| damir007 [10. 11. 2011.] | !!! |
| vedro [11. 11. 2011.] | odlicna! |
| FotoMachak [15. 11. 2011.] | bar-do :) |
| miro1 [16. 01. 2012.] | ++++ |
| Sharpeye [03. 07. 2012.] | sretan rođendan |
| nik [03. 07. 2012.] | sretan rođendan! |
| bile [23. 10. 2013.] | Jednostavna i zanimljiva. |
| Batos [04. 05. 2014.] | Špica .... što reć drugo ... |
| Roby-ZD [04. 05. 2014.] | Lipo zrno i kadar :) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))