© copyright 2008 - 2026 namid
lost my ego3
| Dilba [23. 07. 2008.] | Fotka je fenomenalna, odnosno cijela serija. Trebalo bi ih baciti u print jer bi se odlično uklopile na neki zid. Šteta bi bilo da ostanu na hardu. |
| Bugenvilija [23. 07. 2008.] | Sjajna serija :))) |
| igor1986 [23. 07. 2008.] | super :) |
| Sanja_Mk [24. 07. 2008.] | top |
| kukac [25. 07. 2008.] | !!!!!!!! |
| Mrva [30. 07. 2008.] | zanimljiva;) |
| agni [21. 08. 2008.] | zanimljiva i lijepa serija vrtloga tijela!! |
| norah [27. 08. 2008.] | potpisujem dilbu! |
| The_Koramac [27. 08. 2008.] | opet bravo namid...:) |
| Marthy [16. 09. 2008.] | Odlična i osobno naj iz serije :) |
| Sheky [09. 10. 2008.] | svidjam :) |
| gogoya [09. 10. 2008.] | vrsna! :))) |
| Northenlite [14. 05. 2009.] | PRE DOBRA FOTKA ALI BAS PRE DOBRA (:-O |
| Z3NON [30. 09. 2009.] | sretan ti rodjendan!!!! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))