|
|
Ima nas, koje i sada inspiriraš. Počivaj mirno. Živa si uspomena u mnogim danima, ne samo za rođendan. Hvala Ti za druženja u snovima. obscuras, 2026-04-02 11:52:51 |
|
|
Odlična Ivek, 2026-04-02 07:17:02 |
|
|
Odlična Ivek, 2026-04-02 07:15:47 |
|
|
odličan spoj prolaznika ,i to ne bilo kojih, u suodnosu s tekstom u pozadini. Doista je vrijedilo čekati! agni, 2026-04-01 23:54:07 |
|
|
razdvojeni vremenom,a lijepo spojeni klikom, nije tako često da ti se namjeste zajedno "lavovi":-)) agni, 2026-04-01 23:52:25 |
|
|
prelijepa proljetno-snježna idila:-) agni, 2026-04-01 23:35:34 |
|
|
krasno mi je ovo mreškanje vode,s lijevim jedrom slobode ,dok u sredini ratna zvjerka oko mi bode...(isprika na rimi, tako mi je došlo.Reže ova grdosija naš plavi Jadran) agni, 2026-04-01 23:30:15 |
|
|
Lijepo i ugodno oku! goranx78, 2026-04-01 18:43:45 |
|
|
Lijepo, mirno Gerd, 2026-04-01 17:50:04 |
|