|
|
odlična krtek, 2026-04-03 15:25:24 |
|
|
sjedni,5 krtek, 2026-04-03 15:24:27 |
|
|
Je,kolege su sve lijepo rekli,5 za fotku krtek, 2026-04-03 15:23:22 |
|
|
Baš oku ugodno!! krtek, 2026-04-03 15:20:35 |
|
|
ima retro štih Didokles, 2026-04-03 11:02:32 |
|
|
Jako lijepo Ivek, 2026-04-03 07:11:49 |
|
|
Odlična Ivek, 2026-04-03 07:09:51 |
|
|
s djelovima okoline dao si špigetama realnost. da si išao samo na njih , bila bi to ,lijepa ,živa "apstracija"! agni, 2026-04-03 00:36:38 |
|
|
predobri odraz, pohvala uočenom:-) agni, 2026-04-03 00:21:43 |
|
|
lijepo si ga portretrirao, osjeti se emocija mladiča, dobro si ga istaknuo izbjegavši osobe u pozadini .Predlažem ovaj rez dolje, nadam se da se nećeš naljutiti, tek sugestija:-) agni, 2026-04-03 00:20:06 |
|