|
|
kadar fantastičan, smirujući...;) gres, 2026-04-05 05:11:45 |
|
|
samo lagano!...;) gres, 2026-04-05 05:09:12 |
|
|
jako dobro...:) gres, 2026-04-05 05:08:36 |
|
|
Kad je more, meni mora biti i boja - iako više volim cebu u umjetničkoj fotografiji!...;) gres, 2026-04-05 05:07:57 |
|
|
Sretan ti rođendan Kralji/ki/ce munja:-) agni, 2026-04-04 17:04:49 |
|
|
Lijep primjerak Incognito, 2026-04-04 08:40:53 |
|
|
U originalnoj veličini je cijeli plamenac na slici, ali ovo oko me toliko očaralo da sam odlučio malo nekonvencionalno croppat fotku :D Luminosity, 2026-04-04 03:37:07 |
|
|
odlično ste oboje u kadru, pogled za deset ,i ove centralne "crvene trakice " (nisu mi smetnja) daju upozorenje tebi da ga ne klikaš ! agni, 2026-04-03 23:42:22 |
|
|
Jako lijep, miran plavi kadar, sa zanimljivim stupovima u prvom planu i vrlo privlačnom daljinom :-) agni, 2026-04-03 23:34:14 |
|
|
hehe..poslije još kojeg pana ,ovaj će postati Petar Pan:-) agni, 2026-04-03 23:20:55 |