|
|
dobro je ispalo... da sam im se ja javio bila bi samo prazna ulica. ;) gogoya, 2019-03-06 20:26:26 |
|
|
hvala na linku za film! Snimatelji, režiser, montažer trbali bi dobiti više Oskara za ovaj film! ... ;)
Tvoja slika, a ne samo ova, su super!!!!!... ;) gres, 2019-03-06 18:06:31 |
|
|
bravo:-) agni, 2019-03-06 17:04:49 |
|
|
iskreno rečeno, meni se više sviđa prva ,paše mi (raspoloženje, atmosfera) ta skrivenost i mirnoća u kutu,da ulazi ,ne isplovljava. agni, 2019-03-06 17:03:51 |
|
|
Krasne i slika i djevojka, samo mi oči "bode" ta nesretna tuđa ruka... ZELJKODEBELJKO, 2019-03-06 15:39:29 |
|
|
ima muku ima Didokles, 2019-03-06 11:09:21 |
|
|
Odlično !! Amarok, 2019-03-06 11:06:24 |
|
|
Toliko je lijepo da mi dođe da odem ljetovati tu...! Marinero, 2019-03-06 10:53:02 |
|