|
|
Različiti slojevi bojica na nebu lijepo su upotpunili ovu proljetnu čaroliju :)) Zelena, 2019-03-17 10:58:31 |
|
|
tnx agni! :-) peroz, 2019-03-17 09:12:03 |
|
|
:-) mdunisk, 2019-03-17 08:28:37 |
|
|
niko mi neće ovaj dan pokvarit ...pozdrav :-)
mdunisk, 2019-03-17 08:28:07 |
|
|
jako dobro... ;) gres, 2019-03-17 01:06:01 |
|
|
ostaci jednog umrlog velikog stabla... gres, 2019-03-17 01:03:41 |
|
|
@ Foto-Grga, znam ja to, ali nisam mogla do stakla, jer su bili nezgodno postavljeni stolovi do prozora... ;) Budem drugi puta, pa makar srušila koji stol s hranom i pijačom... ;))) gres, 2019-03-17 00:53:10 |
|
|
interesantno ,i priča,poruka i dobra realizacija:-) agni, 2019-03-16 23:52:43 |
|
|
i od mene bravo za snimak, sviđam ovaj pogled na sport:-) agni, 2019-03-16 23:50:14 |
|