|
|
Zbogom prijatelju! Počivao u miru.
Do ponovnog susreta, tamo gore, među zvijezdama...
proba2004, 2019-04-18 00:07:09 |
|
|
good prolaznik, 2019-04-17 23:55:12 |
|
|
i obje s konjima lijepe:-) agni, 2019-04-17 23:07:16 |
|
|
odličan detalj:-) agni, 2019-04-17 23:06:36 |
|
|
bravo:-) agni, 2019-04-17 23:06:01 |
|
|
interesantno "stopalo"! agni, 2019-04-17 23:04:31 |
|
|
posebno dopadljiva mi:-) agni, 2019-04-17 23:04:14 |
|
|
sviđa mi se, u finoj mjeri i tonu:-) agni, 2019-04-17 23:01:37 |
|
|
tajanstvena, šuma puna šuma,slapa grana,romorenja lišća ,ljeskanja svjetla..a i odraz ima (sada ide rima..,al već sam ionako pretjerala!) agni, 2019-04-17 22:50:51 |
|