|
|
..već pojeden , uredno složen! agni, 2019-04-21 20:10:13 |
|
|
Dido dobra igra! agni, 2019-04-21 20:09:41 |
|
|
bravo i za ovu, fotke po mom guštu:-) agni, 2019-04-21 20:06:01 |
|
|
hvala, sretan uskrs i tebi , uz ovaj lip pad vode:-) agni, 2019-04-21 20:02:31 |
|
|
hvala, sretan Uskrs i tebi uz ovu krasnu fotkicu:-) agni, 2019-04-21 19:59:30 |
|
|
i tebi kolega Sretan Uskrs uz ovaj lijep prigodan foto! agni, 2019-04-21 19:57:57 |
|
|
simpa uz fin cebe ton:-) agni, 2019-04-21 19:50:31 |
|
|
krasna, ambijent i svjetlo:-) agni, 2019-04-21 19:49:59 |
|
|
samoća u kutu i dobar kolor:-) agni, 2019-04-21 19:49:25 |
|
|
vesela vijest je da si ti živ i zdrav... i neka te :))
ali zato imaš vrhunski dokumentar!
vipe, 2019-04-21 15:30:57 |