|
|
:)) pisoj, 2026-02-05 17:48:32 |
|
|
samo ću reći bravo tvoje fotke mi izazivaju emociju a to je nešto... weiss, 2026-02-05 15:56:32 |
|
|
Hvala. Primjećujem da vas na dosta mojih fotki podsjećaju na filmske scene, to mi je osobiti kompliment, s obzirom da ih inače nastojim promišljati vam uobičajenim portretnih shema :) Puky-Lee, 2026-02-05 13:12:23 |
|
|
Jako lijepo! goranx78, 2026-02-05 11:04:32 |
|
|
Volim OS FotoMachak, 2026-02-05 09:25:56 |
|
|
Sviđa mi se. FotoMachak, 2026-02-05 09:25:19 |
|
|
Bravo odlicna boja crvena! zbica, 2026-02-04 23:03:06 |
|
|
Željko ne rabi ni AI ni photoshopa, okine u nebo galeba i Mjesec i samo malo kropa :) viper, 2026-02-04 22:55:36 |
|
|
naš se biskup ispraksirao, sve bolje i bolje golubice u nebo šalje, a bome i debeljkova praksa godinama traje i divne slike daje :) viper, 2026-02-04 22:51:59 |
|
|
Lijepo! klun, 2026-02-04 22:26:03 |