|
|
dobra stopljena s instacijom..meni je efektan dio podignute noge i sjena:-) agni, 2026-02-08 00:07:19 |
|
|
he..imaš ti još dvi! agni, 2026-02-07 23:57:54 |
|
|
živa ulična, lijepog svjetla i dubine, lijepog natpisa, a i jedna draga ti, nasmješena "zvijezda" je ispred tebe:-) agni, 2026-02-07 22:40:14 |
|
|
Pršte pozitivom! viz, 2026-02-07 20:27:54 |
|
|
Sretan ti rođendan:-) agni, 2026-02-07 19:14:13 |
|
|
možda je već unutra rakija! :) Miskica, 2026-02-07 14:27:31 |
|
|
super :) Miskica, 2026-02-07 14:17:32 |
|
|
niski oblaci...;) gres, 2026-02-07 14:02:43 |
|
|
super, filmska scena, pomalo mistično mjesto...;) gres, 2026-02-07 13:58:06 |
|
|
sviđam, pogotovo nebo!...;) gres, 2026-02-07 13:56:11 |
|