|
|
Lijepo Ivek, 2026-02-25 08:12:26 |
|
|
Odlična Ivek, 2026-02-25 08:11:06 |
|
|
Jako dobro Ivek, 2026-02-25 08:10:18 |
|
|
@agni mračilo se, a u brzini sam zaboravio promijeniti ISO... atmosfera je svakako tu. klimpaklimpa, 2026-02-24 21:36:41 |
|
|
sviđam planine i fotku...;) gres, 2026-02-24 20:31:48 |
|
|
odličan je nadzornik! :) slavonka, 2026-02-24 20:27:06 |
|
|
lijep snimak zgodnog motiva tegla s cvjeće,fino istaknute oštrinom i uz lijepo svjetlo:-) agni, 2026-02-24 17:29:21 |
|
|
lijep snimak ljupkog cvijeta s kapima, fine oštrine u centru:-) agni, 2026-02-24 17:26:43 |
|
|
Sretan ti rođendan, najljepše želje:-) agni, 2026-02-24 17:20:19 |
|
|
krasna je ova podjela krajolika, na tlo s kanalom vode (i stupom koji predvodi ,vuče tlo)..i gore ploha neba ukrašena oblacima:-) agni, 2026-02-24 17:12:25 |