|
|
Hvala svima na komentarima, mislim da je autofokus bio na životinjama, ali nisam siguran, jer sam bio na planinarenju pa sam fotkao i ljude, kukce, životinje pa nisam uvijek se sjetio prebaciti autofokus na ono što slikam :) roadrunner, 2026-03-03 21:51:48 |
|
|
Betonski blokovi za razbijanje morskih valova i zaštitu lukobrana (umjesto velikih kamenih blokova) u proizvodnom pogonu firme "STRABAG" (bivši pogon firme "Pomgrad") u Stinicama u Splitu. Za zaštitu kojeg lukobrana nije mi poznato (možda za novi lukobran u Komiži) dlaka, 2026-03-03 21:07:59 |
|
|
Sretan rođendan,mnogo zdravlja, sreće i veselja :) Gerd, 2026-03-03 20:40:37 |
|
|
Dobro je znati! klun, 2026-03-03 20:28:18 |
|
|
@agni u pravu si! klimpaklimpa, 2026-03-03 20:14:24 |
|
|
Izvrsni su! Crna i bijela griva... Moonspider, 2026-03-03 19:53:35 |
|
|
u kadru utiha, sve spava tek kako reče Gordana zvuk koraka:-) agni, 2026-03-03 18:16:46 |
|
|
divan snimak ,baš ljepotica:-) agni, 2026-03-03 18:09:29 |
|
|
Sretan ti rođenidan i daj neku novu fotku, di si nestao!?...;) gres, 2026-03-03 14:01:26 |
|
|
fotkaš samo ljijepe žene!...;) gres, 2026-03-03 13:42:17 |