|
|
sviđam...;) gres, 2026-03-20 00:58:52 |
|
|
sviđam jakooooo...;) gres, 2026-03-20 00:57:44 |
|
|
@ Didokles, na uzici mi Nikon uvijek visi oko vrata - skup nakit!...;)) gres, 2026-03-20 00:48:21 |
|
|
krasna filmska scena...;) gres, 2026-03-20 00:44:57 |
|
|
sviđam fotku - dobar prikaz...;) gres, 2026-03-20 00:43:57 |
|
|
sviđam fotku, a za promjenu pitaj Vakulu ili svoje kosti!...;) gres, 2026-03-20 00:41:53 |
|
|
Dobro si ih ulovio tanjster, 2026-03-19 22:39:49 |
|
|
Sretan ti rođendan! agni, 2026-03-19 21:55:19 |
|
|
potražila sam na netu ovo drvce , kod tebe u golom ,zimskom izdanju, inače posebno lijepo ,zanimljivo bojom i upotrebom,valjalo je za proćitati i upoznati! agni, 2026-03-19 21:52:12 |
|
|
Sretan rođendan i još mnogo dobrog svjetla Gerd, 2026-03-19 20:30:04 |