© morpheus
Pula
| DarkSlide [18. 12. 2015.] |
moćno! |
| FotoMachak [25. 12. 2015.] |
i ja kažem ;) |
| sanda [04. 01. 2016.] |
nestvarno... :) |
| agni [13. 01. 2016.] |
da:-) |
| autor [13. 01. 2016.] |
Hvala, ljudi :) |
| makara [16. 01. 2016.] |
bravo! |
| soad [21. 01. 2016.] |
Odlično kadrom zarobljeni detalji grada, svjetla, ton, kolorit... |
| mini [21. 01. 2016.] |
fantastično ! |
| Klik-Kid [29. 01. 2016.] |
Uuu...bravo. Pa ovu nisam ni vidio :)) |
| Roby-ZD [29. 01. 2016.] |
Zasluženo.....savršena u svakom pogledu :) Čestitke :) |
| DarkSlide [29. 01. 2016.] |
znao sam :-) čestitke! |
| autor [29. 01. 2016.] |
Napokon i tu klicku da osvojim, falila mi je u kolekciji :D Zahvaljujem ;) |
| agni [29. 01. 2016.] |
čestitam autore!!! |
| FotoMachak [29. 01. 2016.] |
čestitam autoru =) |
| jpogorilic [29. 01. 2016.] |
Čestitke, vrlo lijepo... |
| GoSt [29. 01. 2016.] |
Bravo! Sviđa mi se. |
| vugi [29. 01. 2016.] |
čestitam |
| gogoya [29. 01. 2016.] |
svaka čast! |
| NAVIGATOR [29. 01. 2016.] |
krasna, je to dronska? |
| autor [29. 01. 2016.] |
Je, Phantom 3 Pro na 287m |
| Zelena [29. 01. 2016.] |
Bravo! Čestitke :)) |
| mini [29. 01. 2016.] |
čestitam, bio je to i moj favorit ! |
| ziggy_boy [30. 01. 2016.] |
drama |
| Woosh [30. 01. 2016.] |
Fina visina,super! |
| maratonac [30. 01. 2016.] |
Dobra, predobra! |
| autor [30. 01. 2016.] |
Upravo sam dobio mail da je ova fotografija uvrštena u tiskano izdanje National Geographica za veljaču :) |
| guba [30. 01. 2016.] |
Bravo! |
| gres [31. 01. 2016.] |
čestitke! ;) |
| karp [31. 01. 2016.] |
Bravo i ovdje i za NG! |
| Zvijezdan [31. 01. 2016.] |
Odlično , čestitam! |
| ivica1611 [01. 02. 2016.] |
Slika je "mračna", čestitam. |
| Kamilo [05. 02. 2016.] |
prekrasno |
| daltonist [07. 02. 2016.] |
WOW!Odlična. |
| alfa91 [10. 02. 2016.] |
predivna!! |
| soad [10. 02. 2016.] |
Čestitke! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))