© ipunis
sl. br. 154866
| sanda [23. 05. 2011.] |
lijepa obrada |
| nana [23. 05. 2011.] |
odlična je! |
| etna [23. 05. 2011.] |
H A I K U ...:) |
| mini [23. 05. 2011.] |
bravo! |
| ziggy_boy [23. 05. 2011.] |
Divna. Bas me zanima kakva bi bila color verzija |
| agni [23. 05. 2011.] |
:-)))) |
| gres [24. 05. 2011.] |
krasno! :) |
| autor [24. 05. 2011.] |
hvala društvo :) |
| cinca [24. 05. 2011.] |
kladila sam se sama sa sobom da znam čija je :-) sviđam.. |
| janimir [31. 05. 2011.] |
ova je “zakon”… (mrvičak me smeta pojačano oštrenje koje se nazire na vrhu šume, al samo malecki mrvičak :)) i ne bi ja to u farbi… |
| irena [31. 05. 2011.] |
wow! |
| vipe [01. 06. 2011.] |
čestitke! |
| karp [01. 06. 2011.] |
Čestitam Ivo! |
| janimir [01. 06. 2011.] |
čestitke moje primi ivo! |
| nana [01. 06. 2011.] |
čestitam!:))) |
| jpogorilic [01. 06. 2011.] |
I čestitke moje primi Ivo! Zaslužila je 2.mjesto... |
| FotoMachak [01. 06. 2011.] |
čestitam :) |
| martina23000 [01. 06. 2011.] |
Wooooow! |
| Elena [01. 06. 2011.] |
I ja sam posumnjala da je tvoja ali zbog formata sam promijenila mišljenje, i najzad tvoja. Bravo i čestitke na visokom plasmanu! |
| cinca [02. 06. 2011.] |
Dobila sam okladu :-))) Čestitam, odlična je! |
| shove-it [06. 06. 2011.] |
divna Ivo, čestitam! ;p |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))