© ipunis
looping
| Korana [16. 03. 2009.] |
To te ja pitam :) |
| nerokiller [17. 03. 2009.] |
...odlično kadrirano :) super fotka |
| Incognito [17. 03. 2009.] |
Prakrasna fotka |
| Kizotina [17. 03. 2009.] |
dobbra |
| turbomasha [17. 03. 2009.] |
citiram koranu |
| autor [17. 03. 2009.] |
Hvala drustvo :) |
| mexico [21. 03. 2009.] |
:) Fino |
| pavac [22. 03. 2009.] |
vrhunski:)) još me samo zanima kako se dobiju ovi balončići??? |
| autor [23. 03. 2009.] |
Hvala vam svima, @pavac4, mjehurici su jer je snimano uronjenu u gaziranu vodu, evo pogledaj ovdje negdje sam i objasnio kako :) |
| autor [23. 03. 2009.] |
Sory, evo linka |
| mexico [23. 03. 2009.] |
Cestitam kolega :) |
| autor [23. 03. 2009.] |
Hvala kolega :) Nego ... ima li sta nova kod tebe pa da i ja cestitam :) |
| rista [24. 03. 2009.] |
Čestitam, odlična :) |
| autor [25. 03. 2009.] |
Hvala rista. |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))