© Dora
Predator
| tanjster [20. 02. 2009.] |
hehe... ova je fora! |
| Edo [20. 02. 2009.] |
:) .... izvrsno! |
| seewolf [20. 02. 2009.] |
takoder odlicna ideja ali bi ipak vidio malo bolju relizaciju. evo ti mali poticaj ;). |
| LePro [20. 02. 2009.] |
MRAK! :) |
| gres [20. 02. 2009.] |
:)))))))))) |
| Gand [20. 02. 2009.] |
Monster. Dobra ideja. |
| Starfish [20. 02. 2009.] |
LOL. Dobra je! :) |
| Mravak [21. 02. 2009.] |
Dobro složeno, pravi rakurs |
| egeria [22. 02. 2009.] |
super! |
| Korana [22. 02. 2009.] |
Ovom kompozicijom, vilica je kao oživljena, sviđam :) |
| maya44 [22. 02. 2009.] |
ova mi zakon na klicki!ideja dobra,realizacija mi neloša;) |
| masami [23. 02. 2009.] |
interesantni i ideja i kompozicija ;) |
| androst [23. 02. 2009.] |
ideja i kompozicija super,al ova siva "podloga" i pregorenost donjeg dijela vilice mi bode oci..al svejedno visoka ocjena od mene..;) |
| Tikica [24. 02. 2009.] |
Kul!!! |
| suzana [25. 02. 2009.] |
dobra...dobra! |
| brusnicakc [26. 02. 2009.] |
Sviđam :)) |
| sebat33 [26. 02. 2009.] |
ova ce pobjedit!! |
| Ejla [27. 02. 2009.] |
(((BRAVO!!!))) |
| sanda [27. 02. 2009.] |
braaavooo dora, odlicna bas :) |
| LePro [27. 02. 2009.] |
Ova je bila moj favorit... Bravo!!! |
| Bugenvilija [27. 02. 2009.] |
Čestitam! :)) |
| Pulsar [01. 03. 2009.] |
kukiiiii najs :D |
| wiNNetu [27. 08. 2009.] |
...mLjAc DoBRa... :) |
| Sef [30. 09. 2010.] |
Rijetko dobra!!! Lajkam much! :))) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))