© androst
...
| tanjster [20. 02. 2009.] |
odlična! |
| seewolf [20. 02. 2009.] |
odlicna ideja iako bi ja volio viditi malo bolju realizaciju :). |
| gres [20. 02. 2009.] |
sviđam ideju! :) |
| autor [20. 02. 2009.] |
da da..i ja sam to drugcije zamislia,al nisan moga drugcije namistit rasvjetu jer mi je svitlo tocno povise sanka..pozdrav! |
| Starfish [20. 02. 2009.] |
Ma meni je realizacija fenomenalna, bez obzira kako si to zamislila. Super je. Svaka čast. :) |
| TimeToWear [20. 02. 2009.] |
predobro :))) odlična!!! |
| Jethrotull [20. 02. 2009.] |
ajoj i ja sam ovo htio da uslikam:)) cmoka |
| rambone [21. 02. 2009.] |
Predobro.... |
| Korana [21. 02. 2009.] |
odlična :) |
| Zea [21. 02. 2009.] |
super |
| gogoya [22. 02. 2009.] |
odlična ideja! :))) |
| maya44 [22. 02. 2009.] |
zanimljiva,dopada mi se! |
| autor [22. 02. 2009.] |
hvala na pozitivnim kritikama..dali ste mi volju da uploadam ostale radove unatoc tome sto je to lose napravljeno na ovom "sajtu"..:) |
| leki_zd [22. 02. 2009.] |
moj favorit |
| masami [23. 02. 2009.] |
ovo je za svaku pohvalu ;) daj još :)))) |
| Mirkoni [23. 02. 2009.] |
kompozicija, ideja... ma mrak :) |
| b021 [23. 02. 2009.] |
Uveren sam da dajem glas pobednickoj fotografiji ! |
| suzana [25. 02. 2009.] |
komplimenti!! |
| brusnicakc [26. 02. 2009.] |
Sviđam :)) |
| Northenlite [26. 02. 2009.] |
odlicna ideja! |
| janimir [26. 02. 2009.] |
vrlo maštovito, tehnički korektno. može se samo čestitat fotki na plasmanu :D |
| D67 [27. 02. 2009.] |
čestitke!! |
| paf_mrvica [27. 02. 2009.] |
čestitke! |
| LePro [27. 02. 2009.] |
čestitam! |
| femail21 [27. 02. 2009.] |
zasluženo... :) |
| memex [27. 02. 2009.] |
čestitam andro :) |
| masami [27. 02. 2009.] |
čestitam :) |
| Bugenvilija [27. 02. 2009.] |
Odlično! Čestitam! :))))) |
| spot [27. 02. 2009.] |
čestitke ;-) |
| tanjster [27. 02. 2009.] |
viđeno http://davenit.deviantart.com/art/Cradle-89615619 |
| autor [27. 02. 2009.] |
evo da se ponovno zahvalim na kritikama i visokim ocijenama..:) *tanjster-nisam vidia tu sliku na devianartu(tamo ne zalazim,nije moj stil),ideju san "skupia" na nekom site-u tipa iStock ili shutter prije nekih godinu,samo sta je pitanju bila poma,totalno drugi kut slikanja i drugcije slozena rasvjeta,sta je i slucaj kod te devianart fotke...tako da ovo svoje ne smatram "plagijatom".. cmoka :) |
| tash [27. 02. 2009.] |
cestitke :) |
| janimir [27. 02. 2009.] |
tanjster, potpuno nepotreban "komentar"… barem njegov oblik… |
| tanjster [27. 02. 2009.] |
2 autor: ma sve 5, samo kažem da je ideja već viđena ;) 2 janimir: slažem se, omaklo mi se :) |
| Jethrotull [27. 02. 2009.] |
cestitke! |
| TimeToWear [27. 02. 2009.] |
Čestitam!! ;)) |
| ajkus [28. 02. 2009.] |
prenatrpano :) |
| Piere [01. 03. 2009.] |
Slika viđena i na...https://www.dpchallenge.com/image.php?IMAGE_ID=702995 |
| janimir [02. 03. 2009.] |
piere, isto ko i za tanjster - sto si tim komentarom htio reci? ovakav je nedorecen i nepozeljan. |
| Piere [02. 03. 2009.] |
sorry...stvarno nisam mislio ništa loše,nego sam se samo iznenadio kada sam isti motiv vidio u jednom danu najprije na photocontestu,a zatim na gornjoj stranici. |
| autor [03. 03. 2009.] |
janimir hvala sta me "branis"..:) ja npr. nisam vidia ni jednu,ni drugu nego neku trecu sliku i to prije nekih godinu tako da neznam kako je uopce to izgledalo..ta ideja mi se motala po krajicku mozga i kad san vidia ovu temu na klickalici reka san sam sebi "idem probat pa sta bude"-bez ikakve nade da cu ostvarit prvo misto..ja nezan sta pokusavate rec s tim "slika vec videna" kad su i pola vasih slika vec videnih samo sta toga mozda niste svjesni..arhitektura npr. koliko ljudi je slikalo istu gradevinu,al iz razlicitih kuteva,pod drucijim svjetlom,itd... mislim da nema smisla ulazit u daljnju raspravu..pozdrav iz Splita! P.S. *janimir malo sam ti prelista albume-sve sta mogu da rec je..da sam bez rijeci-toliko fotografija i toliko KVALITETNIH medu njima-svaka cast! |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))