© ipunis
White Point
| Gea [03. 03. 2008.] |
Čestitke autoru na ovoj prelijepoj fotografiji! |
| celava_pjevacica [05. 03. 2008.] |
jednostavna i pogodjena...jako lijepa :))) |
| ixus [05. 03. 2008.] |
prekrasno....bravo!! |
| Gea [07. 03. 2008.] |
Od početka je bila moj favorit i baš guštam što je pobjedila ! :-)) |
| autor [07. 03. 2008.] |
puno vam hvala svima :D |
| sanda [07. 03. 2008.] |
cestitke, jos uvijek krasno |
| janimir [07. 03. 2008.] |
cestitke na uocenoj (i izvedenoj) cistoci! :) |
| baracuda [07. 03. 2008.] |
klap klap klap :))) |
| Sharpeye [07. 03. 2008.] |
Čestitke! |
| Anci [07. 03. 2008.] |
moram priznati da ovuklicku nisam bas popratila, ali eto.. nikad nije kasno za pohvaliti odlicnu ideju, fina realizacija... Janko je to jako lijepo opisao -cistoca! :) |
| Robur [07. 03. 2008.] |
Čestitam na osvojenom prvom mjestu na temu Točka. Bravo i još jednom moje čestitke! |
| femail21 [07. 03. 2008.] |
čestitke! |
| mini [07. 03. 2008.] |
Bravo za fotku, čestitam!!! |
| spot [07. 03. 2008.] |
čestitke ;-) |
| autor [07. 03. 2008.] |
hvala vam svima jos jednom :) |
| biljana [07. 03. 2008.] |
Ova mi je odavno u favoritima :) |
| loner [07. 03. 2008.] |
Cestitam na pobjedi....zasluzeno! :) |
| RIZA [08. 03. 2008.] |
cestitke i aplauzi :)) |
| Boddhi [08. 03. 2008.] |
cestitam, apsolutno zasluzena pobjeda! :)) |
| ainda [11. 03. 2008.] |
čestitam,odlična fotka:) |
| autor [12. 03. 2008.] |
Zahvala opet ovim ostalima :)) |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))