© copyright 2007 - 2026 sin6
We always...
| marianne [11. 09. 2007.] | ja bas svidam ovo.da. |
| zorba [11. 09. 2007.] | Odlična!!! |
| kukac [11. 09. 2007.] | filmska,,fino sine! |
| gogoya [13. 09. 2007.] | ne mogu vjerovati kako dobro izgleda ... a zakleo bih se da kad ovako otpiliš glavu i iskasapiš tijelo rezanjem, slika nije nizašto! :))) |
| gogoya [13. 09. 2007.] | rezime: odlična! (da me se pogrešno ne protumači) :) |
| sin6 [13. 09. 2007.] | hehe, ma samo reži! :D |
| turbomasha [13. 09. 2007.] | odličan kadar, skroz filmska! vidim moram i ja počet vrebat po ulicama |
| sin6 [13. 09. 2007.] | ma ulice su zakon... svasta se nađe :D |
| Sheky [14. 09. 2007.] | fina ulicna kukac! bjezmoooooooooo |
| kukac [14. 09. 2007.] | biseru:)nije moja:) |
| sin6 [14. 09. 2007.] | ahhahahahahahhahahah :D |
| djordje [14. 09. 2007.] | Iako ne stavljam favorite, ova bi definitivno usla tamo. |
| Sheky [14. 09. 2007.] | ma ignoniraj :) imao dvije otvorene pa.... :))) bjezmooooooooooo |
| GoSt [18. 08. 2008.] | sretan roćkas!!! |
| gogoya [18. 08. 2008.] | sretan! :))) |
| sanda [18. 08. 2008.] | odlicna! sretan ti... |
| Gea [18. 08. 2008.] | Sretan rođendan! |
| FotoMachak [07. 02. 2009.] | izvrsna :) |
| ante_os [18. 08. 2009.] | wow predobra fotka |
| GoSt [18. 08. 2009.] | sviđa mi se. |
Nemate ovlasti aktivnog sudjelovanja. Morate biti registrirani i prijavljeni.
Zbog nekog doista blesavog EU zakona dužni smo vas informirati da i naš Fotozine rabi cooki-e (kažu da su to “kolačići”) kao i valjda 99.999% stranica na kugli zemaljskoj. Za izvan nje nemamo informacija. S tim keksima mi ne otkrivamo vašu dob, visinu, debljinu, sposobnost kadriranja, lažiranje exifa i niš takvoga, već nam samo pomažu da se logirate i tak to. A kaj sad možete? kliketnut dole i reć poruci izazvanoj idiJotskim zakonom adio… (A mi smo vas zakonski informirali :P ;))